78 مدل مو مردانه و پسرانه جذاب و لاکچری در سال 2024 +عکس

مدل مردانه و پسرانه جذاب طی چند سال اخیر همچون مدل های مو زنانه و دخترانه با تنوع زیادی روبرو شده است که با توجه به فرم صورت هر شخص باید انتخاب شود. البته شما میتوانید هر چند وقت یک مدل مو جدید را امتحان کنید تا بتوانید بهترین مدل مو را برای خود برگزینید.

حتما میدانید که اولین چیزی که در برخورد با دیگران مورد توجه است مدل موی شماست. چراکه با اولین نگاه هر شخص به شما مدل مویتان است که مورد توجه قرار میگیرد.

مدل مو پسرانه و مردانه توسط آرایشگاه های حرفه ای انجام می شود و ما سعی کردیم تا بهترین مدل مو مردانه و پسرانه در سال ۲۰۲۴ را در لین لیست با عکس به شما نمایش دهیم و درباره هر یک توضیحاتی نیز ارائه کنیم. میتوانید این مدل ها را به آرایشگر خود نشان داده و از او بخواهید تا طرح آن را روی موهای شما اجرا کند. البته این امر به تبحر و تجربه آرایشگر شما بستگی دارد.

با تخفیف ها مگ همراه باشید. راستی میتوانید از سایت تخفیف ها ، برای خرید لباس تخفیف بگیرید.

مدل مو های جدید و لاکچری مردانه

اگر از آن دسته از مردها (یا پسر هایی) هستید که به استایل موی خود اهمیت زیادی می دهید باید به شما تبریک بگوییم. چراکه بهترین مدل های مردانه و پسرانه را بصورت کامل همراه با عکس و تصویر در این مطلب جمع کرده ایم. تمامی مدل های مو در این لیست اروپایی و امریکایی بوده و لاکچری طراحی شده اند.

مدل مو بیانگر شخصیت شماست. الزام تناسب مو با استایل و شخصیت

مهمترین نکته: بی شک ما هر استایل و تیپی انتخاب کنیم ناخودآگاه خود را در معرض دید و قضاوت دیگر افراد قرار داده ایم و مطمئنا دیگران در درون خود میتوانند احساس خوب یا بدی نسبت به ما پیدا کنند. اگر باهوش هستید لطفا قبل از آنکه بخواهید مدل مو خود را انتخاب کنید کمی هم فکر کنید که در نظر دیگران چطور باید ظاهر شوید و میخواهید چه شخصیتی از خودتان در ذهن دیگران بجا گذارید. همچنین ست کردن تیپ شما باید کاملا متناسب با استایلتان باشد. یعنی تناسب بین مو و لباس باید بصورت کامل رعایت شود.

ست کردن مدل مو با تیپ رسمی و کت شلوار

برای ست کردن مدل مو با کت و شلوار و یا پیراهن و های رسمی تعداد زیادی مدل مو جذاب پسرانه و مردانه آماده کرده ایم که باید متناسب با استایل شما انتخاب شوند.

ست کردن مدل مو با تیپ لش و استایل خیابانی

استایل لش و خیابانی یکی از پرطرفدار ترین تیپ ها در سال های اخیر بوده است. اگرچه در نظر دیگران شاید تیپ های رسمی به دلیل تقارن بیشتر و نظم بهتر ، جلوه ی بیشتری داشته باشد و شخصیت ما بسیار عالی به نظر برسد اما استایل لش نیز طرفداران زیادی دارد (حالا دلیلش بماند!) در نهایت مدل های جذابی برای استایل های لش و خیابانی نیز وجود دارد که در ادامه تمام مدل های جذاب ۲۰۲۴ خارجی و ایرانی را برایتان نمایش خواهیم داد.

مدل مو جدید خامه ای
مدل مو جدید پسرانه
مدل مو لاکچری مردانه
مدل مو پسرانه ۲۰۲۴
مدل مو بدون سایه پسرانه
مدل مو بدون سایه مردانه جدید
مدل مو جدید با سشوار
۶ مدل مو جدید و جذاب ویژه آرایشگرها
مدل مو رنگ شده پسرانه جذاب
مدل مو جدید با ریش
مدل جذاب مردانه و پسرانه
مدل مو جذاب پوست سبزه عربی عراقی جدید
مدل مو جدید جاستین بیبر
مدل مو جاستین بیبر مجلسی و رسمی

مدل مو پسر عربی جدید ۲۰۲۴

مدل مو پسرانه کره ای
مدل مو مناسب پسرانه
مدل مو یخی پسرانه لاکچری سایه دار
انواع مدل مو جدید

دیدگاهتان را بنویسید